Tortarendelés céges rendezvényre? Cziniel!
Legyen szó céges születésnapi tortáról, jubileumi remekművekről, vállalati rendezvényekről, vagy akár rendszeres, heti megbeszélések előtti sós- és édes aprósütemény bekészítésekről, a Cziniel minden alkalomra megoldást kínál.
Rendelj vállalati eseményeidre a Czinieltől!
A Czinielnél nemcsak ígéretet teszünk, hanem teljesítjük is azt. Széles
termékválasztékunkban ritka süteménykülönlegességek, hagyományos és innovatív ízek egyaránt megtalálhatóak, mindezeket kiváló minőségű alapanyagokból készítjük.
Magas minőség
Minden tortánál, süteménynél és sós terméknél, minőségi alapanyagokkal és szakértő cukrászokkal dolgozunk, hogy az Ön rendezvényén is biztosítsuk a magas színvonalat.
Megbízhatóság
Megrendelésére gyorsan
válaszolunk és megbízhatóan,
időre kiszállítunk, így minden
rendelésnél nyugalmat
biztosítunk.
Kiváló ügyfélélmény
Segítőkész és gyors reagálású
munkatársaink, a partnerek minden kérdésére és problémájára megoldást találnak.
Egyedi megoldások
Segítünk a rendezvényére szükséges sós vagy édes finomságok összeállításában. Egyedi tortamegjelenések és méretek nálunk nem jelentenek gondot.
Kiszállítás
Hűtőautóval szállítunk, hogy a
sütemények tökéletes állapotban
érkezzenek meg a helyszínre.
Újdonságok
Folyamatosan frissített termékkínálattal, szezonális ajánlatokkal és kreatív csomagokkal készülünk ügyfeleink számára.
Tortarendelés céges rendezvényre
De milyen legyen a tökéletes torta? Ahány kolléga, annyi kedvenc íz… de a Cziniel cukrászda kínálatában biztosan megtalálja azokat az ízeket, amiket mindenki szeret! Egész tortáink közül mindig népszerűek a klasszikus ízek, mint például a csokoládé-, a dobos- vagy a sajttorta, de az újdonságokat, mint a narancsos-mascarponés brownie torta is egyre többen keresik.
Azokra a munkatársakra is érdemes külön gondolni, akik nem fogyaszthatnak cukrot, tejet vagy glutént, nekik mentes tortáink széles választékából érdemes választani egy-két finomságot. GLC Csupa csoki tortánk például cukor- és gluténmentes is, de olyan kellemes ízvilággal rendelkezik, hogy ez sokaknak talán fel sem tűnik.
Céges jubileumra vagy a főnök búcsúbulijára készülve figurás, fényképes vagy más szempontból különleges formatortában gondolkodik? Álmodja meg, és mi megformáljuk Önnek! Az ötleteknek csak a képzelet szabhat határt.
Korábbi munkáink
Sós és édes falatok mindenkinek!
A meetingekhez, jó beszélgetésekhez pedig gondoskodjon aprósüteményekről, amiben mi, a Cziniel csapata szintén tudunk segíteni. A sós klasszikusok, mint a pogácsák, ropik, masnik, hasék mellé jól eshet egy falat édes, csokis-lekváros, kókuszos, gyümölcsös vagy diós kényeztetés.
Válassza ki a dolgozók kedvenceit webshopunkból, vagy vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeink bármelyikén. Ossza meg velünk, mit szeretne a céges rendezvényre, és mi a megbeszélt határidőre elkészítjük a finomságokat – ahogy a Rómain szeretjük.
Kínálatunk
Édes- és sós sütemények
- Ischler, gerbeaud, moszkauer
- Pogácsák: burgonyás, fűszeres, gouda sajtos, juhtúrós, tepertős, tökmagos
- Sajtos masni, roló, ropi
Ünnepi desszertcsomagok
- Bejgli: diós, mákos, gesztenyés, diós-áfonyás
- Gerbeaud
- Mézeskalács
Üzleti fogadásra party sütemények
- Pohárkrém
- Francia monodesszert
- Kisméretű kocka
- Kis-és nagy tételben is
Jubileumi torták
- Több szintes
- Különböző formájú
- Többféle ízesítésű
- Céges logózott
- Egyedi kérések
Referenciáink
Kapcsolatfelvétel